PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=37003}

Miasteczko Twin Peaks

Twin Peaks
8,5 112 737
ocen
8,5 10 1 112737
8,8 32
oceny krytyków
Miasteczko Twin Peaks
powrót do forum serialu Miasteczko Twin Peaks

Mam wizję, w której pierwszy odcinek 3 sezonu rozpoczyna się długą (nawet 10 minutową) sceną, w której nie pada żaden dialog. Zamiast tego kamera powoli przetacza się przez miasteczko Twin Peaks pokazując sceny z życia mieszkańców. Po kolei widzimy każdą ze znanych nam osób (no przynajmniej część z nich) podczas ich codziennych zajęć. Możemy zobaczyć jak naruszył ich ząb czasu, co się zmieniło. Jak wpłynęły na nich wydarzenia z pierwszych sezonów. W tle pobrzękuje jakiś nowy klimatyczny kawałek Badalamentiego lub jeden z dobrze znanych klasyków.

A może wszystko rozpocznie się sceną w czarnej chacie?

Czy Dale żyje sobie spokojnie w Twin Peaks? Czy może wrócił do codziennej służby?

Co będzie głównym wątkiem sezonu? Może do miasteczka znowu przyjedzie jakiś agent specjalny?

Ponieważ pieczę nad serialem przejął teraz Showtime, to zastanawiam się też czy wrzucą jakieś nawiązania, puszczą oko, do innych seriali (np Dexter).

Mam nadzieję, że dadzą jedną scenę z Davidem Duchovnym :D

Jakie są wasze oczekiwania, co chcielibyście zobaczyć w nowym sezonie?
Może macie w głowie gotowy scenariusz?

ocenił(a) serial na 10
zwieracz

Przesunęła premierę według plotek na 2017 wiec spokojnie hehe. Popieram cie co do początku 3 sezonu.

ocenił(a) serial na 10
zwieracz

Osobiście kupuję wizję z przeglądem Twin Peaks :)
W drugiej kolejności chciałbym się dowiedzieć co z Cooperem, jak sobie radzi z Bobem wewnątrz siebie etc

ocenił(a) serial na 10
zwieracz

Szczerze mówiąc nie wiem czego mogę się spodziewać po 3 sezonie Twin Peaks i w zasadzie dobrze się z tym czuję. :) Dla mnie to jedna wielka niewiadoma i w głowie nie mam w sumie żadnych konkretnych pomysłów co do tego, jak scenarzyści mogą to poprowadzić. Ale na pewno ważnym wątkiem będzie Bob w ciele Coopera.

Również podoba mi się Twój pomysł. Wydaję mi się, że zaczną właśnie w taki delikatny i mało przełomowy sposób.

ocenił(a) serial na 10
natik96

Condo tego co działo się przez 25 lat dowiesz się z nowej książki. Premiera w tym lub przyszłym roku. Pozdrawiam.

ocenił(a) serial na 9
zwieracz

Drugi sezon skończył się tym, że Bob wszedł w ciało Coopera, więc raczej niemożliwe żeby agent przez zagubione 25 lat żył sobie spokojnie i nikogo przez ten czas nie zamordował :P

W ogóle jeśli mam być szczery to uważam ten pomysł z kontynuacją za głupi, żyjemy w czasach gdy wszystko chce się kontynuować na siłę. Niedługo nakręcą czterech pancernych i psa 2 jak ekipa po 70-tce wyrusza na wojnę na wschodnią Ukrainę. Nie mówię, że wszystkie kontynuacje kultowych dzieł są złe, ale jeszcze nie spotkałem takiej która dorównałaby pierwowzorowi poziomem. "Trzeba wiedzieć kiedy ze sceny zejść niepokonanym" i "wszystko ma swój czas" - takie dwa cytaty z zespołu Perfect przychodzą mi do głowy na myśl o tej sytuacji.

ocenił(a) serial na 9
godfather_7

"Drugi sezon skończył się tym, że Bob wszedł w ciało Coopera, więc raczej niemożliwe żeby agent przez zagubione 25 lat żył sobie spokojnie i nikogo przez ten czas nie zamordował :P "

Niekoniecznie. Lelandowi "poznał" Boba w dzieciństwie i Bob nie przeszkodził mu prowadzić normalne życie, zdać szkołę, studia, ożenić się, mieć dziecko i pracę. Czasem dał o sobie znać, tak więc Cooper mógł żyć z Bobem w sobie tak samo jak Leland.

Co do nowego sezonu to mam mieszane uczucia. Z jednej strony Twin Peaks robią oryginalni twórcy, czyli Lynch i Frost. Jeśli więc mają dobry pomysł to jak najbardziej, niech realizują. Oby jednak mieli ten dobry pomysł. Trzymam kciuki za 3 sezon i z pewnością go obejrzę.

ocenił(a) serial na 10
godfather_7

Spokojnie Lynch możliwe,że pozamyka w tym serialu wątki z większości swoich filmów. Zobacz aktualna obsadę a się przekonasz.

ocenił(a) serial na 10
zwieracz

Pewne jest,że trzeci sezon będzie kontynuować książkę,która ma poprowadzić akcje do czasów współczesnych. Na milion procent jest juz kręcone scena z Edem i Norma i przyglądając z za katar się im Nadine. To mało ważny spojler wiec nie bądź zły sam więcej nie chce wiedzieć. Porostu upewnialem się czy serial kręcą.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones