PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=37003}

Miasteczko Twin Peaks

Twin Peaks
8,5 112 647
ocen
8,5 10 1 112647
8,8 32
oceny krytyków
Miasteczko Twin Peaks
powrót do forum serialu Miasteczko Twin Peaks

Zgadzam się z opiniami, że nie jest to (bez urazy) serial dla przeciętnych zjadaczy chleba. Mogą oni nawet zainteresować się wątkiem kryminalnym, ale generalnie będzie wiało nudą. Tymczasem Lynch nie zamierzał robić kryminału i kolejnego serialu "kto zabił?". Z pewnością, zwłaszcza w drugim sezonie, kpił sobie z oczekiwań większości odbiorców i dlatego mamy dziś tak spolaryzowane opinie. Ciekaw jestem czy przeciętny zjadacz chleba (bez urazy" - rozgryzie (nawet na swój sposób) Mulholland Drive?

ocenił(a) serial na 10
plechol

A co jest trudnego w do zrozumienia w Mulholland Drive? Przecież tam jest wszystko podane na tacy.

Poke32

Może tylko Tobie wydaje się, że to wszytko jest proste i na tacy. Może!!! Napisałem, że można to rozgryźć na swój sposób i być przekonanym, że wszystko jest jasne i klarowne. Być może masz genialny umysł, który potrafi rozpracować intencje Lyncha, może jest jeszcze inna przyczyna. Mało mnie to obchodzi.

Poke32

Przepraszam, byłem nieprecyzyjny - NIC mnie to nie obchodzi.

ocenił(a) serial na 10
plechol

:( No to teraz, to mi przykrość sprawiłeś.

ocenił(a) serial na 7
plechol

Zacznijmy od tego, że większość zagorzałych wielbicieli Lyncha nawet nie zauważyła, że Lynch wyreżyserował ledwie 6 z 30 odcinków. Ten serial to miks pomysłów i scenariuszy wielu ludzi.

Sam serial jest ok, ale oczekiwanie, ze każdy jeden obywatel świata będzie nad nim piał z zachwytu, wygłaszając peany na temat geniuszu Lyncha, to jednak przesada. trzeba się pogodzić z tym, ze są ludzie, którym serial się nie spodobał.

Idiotyzmem jest podejście większości fanów Lyncha, że ci co "zrozumieli jego twórczość' to ludzie na poziomie, a reszta to głupki. A niestety co drugi komentarz tutaj, ma właśnie taki wydźwięk, co budzi niechęć czytelników.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones