PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=37003}

Miasteczko Twin Peaks

Twin Peaks
8,5 112 750
ocen
8,5 10 1 112750
8,8 32
oceny krytyków
Miasteczko Twin Peaks
powrót do forum serialu Miasteczko Twin Peaks

Szanowni Państwo, zachęcam do podpisywania petycji w sprawie polskiego wydawnictwa zawierającego wersje serialu i filmu uzupełnione o wycięte sceny. Od dwóch lat takie wydawnictwa dostępne są na świecie - lecz nie w Polsce. Zmieńmy to :)

ZACHĘCAM DO LINKOWANIA I UPOWSZECHNIANIA PETYCJI!

http://www.petycje.pl/petycja/12159/twin_peaks:_the_entire_mystery_[blu-ray]_-_p olska_wersja.html

ocenił(a) serial na 10
iz27

Ale wydawca filmu i seriali to w naszym kraju dwie różne firmy. Możesz powalczyć o serial na blu ray lub film Ogniu krocz ze mną. Ale razem nie dostaniemy.

ocenił(a) serial na 10
batesmotel27



A czy możesz mi podpowiedzieć zatem które wydawnictwo ma prawa do filmu w Polsce? W kwestii filmu napiszemy kolejną petycję :)

Pozdrawiam!

ocenił(a) serial na 10
piotrderewenda

Best film. Pozdrawiam i szacunek dla Ciebie

ocenił(a) serial na 10
iz27

Ludzie podpisujcie!!!! Jaki szczytny cel. Chcę wydanie na standardy 2016 roku a nie 2002.

ocenił(a) serial na 10
iz27

Witaj duży szacunek. Ile tych podpisów potrzeba?

batesmotel27

jak najwięcej :) Jeśli pokażemy, że jest zapotrzebowanie na takie wydawnictwo, to z pewnością da to do myślenia decydentom. Dlatego zachęcam do promowania petycji na facebooku, twitterach, rozsyłania linku znajomym. :) Dzięki wielkie!

ocenił(a) serial na 10
iz27

Idą te wpisy jak krew z nosa. 13 to nas wyśmieja. Dzwoniłem do Imperial cinpecix i nie mają w planach.

batesmotel27

To prawda. Dlatego zachęcam wszystkich zainteresowanych do udostępnienia informacji o petycji na forach, Facebooku, tweeterach itd. Proponuję podkreślać, że nie chodzi o like pod postem, ale podpis pod petycją. Nic więcej nie przychodzi do głowy...

ocenił(a) serial na 10
iz27

Trochę ci umie. Bo trzeci sezon na Dvd ma wycięte sceny i wywiady z aktorami 109zl to nie dużo.pozdrawiam

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones