PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=37003}

Miasteczko Twin Peaks

Twin Peaks
8,5 112 529
ocen
8,5 10 1 112529
8,8 31
ocen krytyków
Miasteczko Twin Peaks
powrót do forum serialu Miasteczko Twin Peaks

Mocno nierówny

ocenił(a) serial na 8

Po świetnym sezonie 1, nabrałem ochoty na 2 i w połowie myślałem, że już nie dam rady go dokończyć. Drugi sezon spokojnie można by podzielić na osobne 2 części i zrobić drugi z trzecim. Jestem zdania, że nawet lepiej by to wyszło. Bo z tego 2 sezonu zwyczajnie usunąłbym wątek miłosny Donny i Jamesa. Flaki z olejem, czułem się jakbym oglądał "Modę na Sukces", czułem silną potrzebę przewinięcia tych ociekających tanim romansidłem momentów. W jednym momencie nie wytrzymałem i tak zrobiłem, to był moment w którym nagrywali jakąś bzdurną piosenkę/balladę na kasetę. Dałem sobie spokój z tymi paroma minutami tej zgrozy. Potem jeszcze wątek szeryfa i skośnookiej. Też kiepścizna. Fabuła i klimat serialu wrócił na właściwe tory dopiero gdzieś po 10 odcinku i rozkręcił się przy nowym czarnym charakterze.

ocenił(a) serial na 10
Grzesiubb

Masz rację, w drugim sezonie było dużo zbędnych i nie zapadającyh w pamięć wątków.

ocenił(a) serial na 8
desmond19989

Dzięki. :D

Grzesiubb

Moim zdaniem pierwsze 9 odcinków 2 sezonu to majstersztyk i mógł by to być godny finał całego serialu dopiero później serial zaczyna spadek formy chociaż tragedii nie ma , rozumiem że twoja opinia jest odwrotna?

ocenił(a) serial na 8
kubala102

Całe serial to świetne kino, co do tego jestem pewny. Jedyne co mnie w nim mierziło to właśnie wątki miłosne, ale to moja opinia. Chyba dlatego, że spodziewałem się grozy jak w opowiadaniach Lovecrafta, a dostałem opowiadanie Danielle Steel.

ocenił(a) serial na 10
Grzesiubb

Trafiłeś w punkt :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones