PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=37003}

Miasteczko Twin Peaks

Twin Peaks
8,5 112 647
ocen
8,5 10 1 112647
8,8 32
oceny krytyków
Miasteczko Twin Peaks
powrót do forum serialu Miasteczko Twin Peaks

Jak w tytule. Sam obejrzałem całość dopiero za 3 razem. Po skończeniu zbierałem szczęki z podłogi. Całe szczęście, że nie musiałem czekać 25 lat na następny odcinek :) Co do samego serialu... To jest najdziwniejszy i za razem jeden z najbardziej wciągających seriali w historii telewizji. Narracja jest trochę postawiona na głowie, ale po jakimś czasie tak się przywiązujemy do bohaterów, że stają nam się autentycznie bliscy. To nie jest miłe i przyjemne oglądanie. Jeżeli szukacie tylko rozrywki po ciężkim dniu, to nie dla was. Oczywiście, nie ma co demonizować i dopisywać historii, ale nawet wątki "komediowe" wypadają dość groteskowo. Momentami oglądasz z zapartym tchem, innym razem masz ochotę wyłączyć i przestać oglądać. Reasumując, warto zawalczyć, bo serial ma do zaoferowania coś niezwykle autentycznego. Pojawiają się i wątki kryminalne (moim zdaniem jedne z lepszych jakie widziałem w ogóle) ale i mocno obyczajowe czy okultystyczno/fantastyczne. Serial nie równy, ale pod wpływem emocji mogę dać tylko 9 i polecić !
PS: Powodzenia w walce :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones