PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=37003}

Miasteczko Twin Peaks

Twin Peaks
8,5 112 647
ocen
8,5 10 1 112647
8,8 32
oceny krytyków
Miasteczko Twin Peaks
powrót do forum serialu Miasteczko Twin Peaks

Średni 5/10

ocenił(a) serial na 5

Serial posiadający swoje niezaprzeczalne plusy jak muzyka, klimat, aktorzy ( chodź nie wszyscy ) ale też minusy jak choćby pomieszanie kryminału i dramatu z komedią i Sci-Fi...
Pierwszy sezon całkiem ok może mnie jakoś nie wbił w fotel ale oglądałem z zaciekawieniem co do drugiego sezonu to tak do połowy jeszcze jakoś się oglądało ale później było już niestety coraz słabiej i nudniej chwilami wręcz mocno kiczowaty nie dało się tego już oglądać wyraźnie parę odcinków i wątków zrobionych na siłę żeby tylko sztucznie przedłużyć serial kompletnie nic nie wnoszących co do samego zakończenia w sumie całkiem ciekawe w zasadzie nic nie wyjaśniające i nic do końca nie rozwiązujące dlatego mimo że nie jestem jakimś wielkim fanem tego serialu to trzeci sezon też chętnie zobaczę....

slobi

Zgadzam się. Do bodajże 9 odcinka drugiego sezonu, czyli do zakończenia śledztwa Laury Palmer podobał mi się bardzo. Później jakieś nieciekawe wątki, głupkowate zachowania itp. Powinni to wcześniej zakończyć.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones