Michael Ontkean

Michael Leonard Ontkean

8,2
2 707 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Michael Ontkean
q_ba87

Podpinam się pod pytanie.

q_ba87

Emerytura

RealKalps

Wg mnie to ten sam aktor. Nie wiem czemu nie jest tu wpisane ze w tym serialu wystąpił. Ale w tej chwili na niego patrzę (Komendant TP) i jest to ten sam człowiek. http://images6.fanpop.com/image/quiz/1064000/1064969_1387743769609_214_317.jpg

MRUDE

Oj nie. Wkleiłeś/aś zdjęcie Roberta Fostera. Nie oglądałem jeszcze nowego TwinPeaks, ale z tego co wiem gra tam również stróża prawa o nazwisku Truman (być może w serialu jest spokrewniony z Harrym z oryginalnej serii) ale ma na imię Frank. I jest to zupełnie inny człowiek. Chociaż teraz zauważyłem że i Robert Foster i Michael Ontkean wystąpili wspólnie w filmie Spadkobiercy z 2011, dla tego drugiego pana był to póki co ostatni występ na ekranie. I pewnie ostatni w ogóle, bo skoro nie wrócił do roli Harrego Trumana to emerytura na poważnie :-) a Robert Foster to np. w Jackie Brown Tarantino grał, pomagał sie ukryć Walterowi w ostatnich odcinkach Braking Bad itd. I wciąż aktywny zawodowo mimo podeszłego wieku. Pozdrawiam.

RealKalps

Faktycznie masz rację :) Twarz mi znana ale nazwisko nie. A wyszukało mi go na grafikach na hasło Michael Ontkean ;)

q_ba87

Michael Ontkean podobno całkowicie zrezygnował z aktorstwa, ostatnio zagrał w filmie The Descendants z 2011 roku, aktualnie przebywa na Hawajach. Robert Foster gra w nowym Twin Peaks brata Harry'ego Trumana Franka, który zastępczo pełni jego obowiązki jako szeryfa.

Karamba_2

Ok, wiemy natomiast, ze na pewno istnieje (gdzies), bo nowy szeryf Truman rozmawia telefonicznie ze starym szeryfem Trumanem.

q_ba87

No tak, z tego co można było wysnuć Harry choruje i przebywa w szpitalu.

q_ba87

Rzucił aktorstwo, niestety.

WielkiSzu

Szkoda. Davidowi Lynchowi nie powinien byl odmowic.

q_ba87

Moze nawet i lepiej, bo trzeci sezon jest kompletnie zrypany.

Slawek

Jest najlepszy.

Slawek

Jest nawet lepszy od oryginału

Slawek

Prócz tego, jest podstawą do zrozumienia całości...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones