James MarshallI

James David Greenblatt

6,6
3 231 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby James Marshall

Pierwszy raz zobaczyłam Go w Twin Peaks....niezapomniana rola....Super facet i świetny image....

orchidea6

ja też go pierwszy raz widziałem w Twin Peaks...pierwszy i mam nadzieję, że ostatni...od momentu, gdy go zobaczyłem liczyłem żeby ktoś mu tą gębę obił...te minki stroił takie, że mi się zbierało na ... straszna faja, a nie aktor...Miasteczko Twin Peaks to ostatnia dobra produkcja, w której zagrał...rezta to gnioty niskobudżetowe...jaki aktor takie role

MrocznyZiutek

to nawet nie to, ze jaki aktor takie role - w twin peaks gra po prostu ciote, co to za koles ktory nie umie sie ogarnac, i gada takie tanie spiewki tym babkom, no chyba ze chcial podupczyc - ja bylem wielce szczesliwy gdy w ostatnich odcinkach zniknal i wyjechal w pizdziec. a jego piosenka "just you" jest tra-gi-czna! ta scene zawsze przeklikuje ;)

m4c8it

a widzieliście "Gladiatora"? mnie się bardziej podoba w sumie sam film i kreacja cuby goodinga jr. niż marshall, ale nie wiem czy z innym aktorem to byłby ten sam film, a taki jaki jest, jest po prostu genialny...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones