PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=5700}

Wtajemniczenie

Foxfire
7,0 4 135
ocen
7,0 10 1 4135
6,0 2
oceny krytyków
Wtajemniczenie
powrót do forum filmu Wtajemniczenie

Szukam podobnych filmów, gdzie była by przedstawiona przyjaźń młodych ludzi na różnym etapie życiowym. Znacie jakieś? Mi nasuwa się tylko "Ich troje".

ocenił(a) film na 3
umberella

"Girl, interrupted" , też z Angeliną Jolie. Młodzi ludzie, tylko że w zamknięciu.

ocenił(a) film na 8
qqryqu

Oglądałam :) ciekawe postacie i fabuła

ocenił(a) film na 7
umberella

Samotnicy z Bridget Fonda, 1992.

ocenił(a) film na 8
Sorbet

Dzięki!

ocenił(a) film na 7
umberella

Czytałam kiedyś Outsiderów - to było o przyjaźni. Ale filmu nie widziałam. Mało znany, moze akurat tego szukasz :)

ocenił(a) film na 8
Sorbet

Trudno dostępna ta książka, chociaż opis zachęcający. Filmu w ogóle nie znalazłam, ale dzięki.

umberella

Mi się skojarzyły najbardziej te 3 filmy, mam nadzieję, że coś Ci się spodoba: http://www.filmweb.pl/film/Zagubione-2001-98311
;
F ucking Amal ; Efekt motyla

a jeżeli lubisz mocniejsze, nieprzewidywalne i japońskie, to Oldboy. Również polecam mocny amerykański "the girl next door" (ten na faktach, nie ta głupia komedia)

A jeżeli spodobała Ci się kreacja Angeliny, to na pewno spodoba Ci się zarówno Przerwana lekcja muzyki jak i lżejsi Hakerzy.

Do odmóżdżenia polecam natomiast: Szkoła uwodzenia ; Disturbia (Niepokój) i (ale to już totalne odmóżdżenie) Basen z Niemiec.

umberella

Thelma & Louise

umberella

Bardzo podobne są "Lisice".

ocenił(a) film na 8
ulalume

Dzięki, w ogóle słyszałam o tym filmie.

ocenił(a) film na 6
umberella

Niebiańskie stworzenia

ocenił(a) film na 10
umberella

Koniec niewinnosci

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones