PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=39232}

Atak pomidorów zabójców

Attack of the Killer Tomatoes!
4,7 2 602
oceny
4,7 10 1 2602
5,0 3
oceny krytyków
Atak pomidorów zabójców
powrót do forum filmu Atak pomidorów zabójców

Puberty Love

ocenił(a) film na 7

Ten kawałek przewijający się przez cały film mnie rozjebał - jakieś irytujące miauczenie kastrata, myślałem że zaraz wyląduję na podłodze ze śmiechu. a ogólnie to przyjemny film, oczywiście głupkowaty, ale raczej na plus, można się miejscami nieźle uśmiać. no i ten "romantyczny" finał totalnie z dupy;]

Caligula

Mam ten motyw jako dzwonek ustawiony. Zabawnie wyglądają ludzie, którzy słyszą mój dzwonek :E

ocenił(a) film na 9
Caligula

Hmmm, trochę późno się tu wpisuję, ale właśnie jestem świeżo po obejrzeniu tego filmu i wpisałem z ciekawości do google Pubert Love, no i wyskoczył mi ten post. Więc jak już tu jestem, to powiem tylko tyle, że po Monty Pytonach jest to dla mnie numer jeden. Aź dziw bierze, że jakoś wcześniej tego nie oglądałem. Prawie cały czas leżałem ze śmiechu. Rewelacja. Dziwić może tylko bardzo niska nota, ale cóż, nie każdy czuje klimat absurdalnego humoru.
PS Narada w ciasnym pokoju, prezydent, człowiek kamuflaż, gościu ze spadochronem, sterydy w pudełku po płatkach są the best.
Pozdrawiam :)

ocenił(a) film na 9
chemas

PS 2. A propos kawałka Puberty Love, właśnie wyczytaem, że śpiewał go perkusista Pearl Jam Matt Cameron

chemas

Mnie też rozwaliła ta narada i jak się gramolą do tego pokoiku ;) Dodam jeszcze motyw rozmowy telefonicznej w wykonaniu 4 osób ;)

ocenił(a) film na 9
marian83

dokładnie :)

ocenił(a) film na 6
Caligula

A mi sie wydaje - ale chyba wale kula w plot - ze to moze byc pastisz traktujacy o gatunkach filmowych, majacych wziecie w latach 60-tych i 70-tych. I rownoczesnie grzana z owczesnych gwiazd - jakis eastwodow, czy newmanow na przyklad. Mi "romantyczny final" sie podobal - przypomnial mi tyle innych filmow.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones